(067) 432 17 47

Запис на тест-драйв

Запис на сервіс

Нарешті стартував продаж нової KONA Hybrid

Illustration
Illustration

Презентуємо нову Hyundai KONA Hybrid 2024

Ми з радістю повідомляємо Вам, що стартував продаж нової моделі Hyundai KONA HyubridАвто в наявності в автосалоні Hyundai м. Вінниця, Немирівське шосе, 213А
Екстер’єрВитонченим зовнішнім дизайном KONA завдячує електричній версії, з якої почалося проектування моделі.
N LineВи звикли виділятись? Тепер ви зможете керувати дечим особливим. Удосконалена широким набором спортивних дизайнерських рішень, натхненних автоспортом, KONA буде випромінювати захоплюючу продуктивність зі спеціальним пакетом N Line.
Інтер’єрЕлегантна та містка KONA еволюціонувала, ставши ширшою і довшою, щоб забезпечити максимальний життєвий простір.
ТехнологіїKONA виводить зв’язок з автомобілем на новий рівень завдяки інноваційним інтелектуальним технологіям для захоплюючого цифрового досвіду. Все це об’єднано в інформаційно-розважальній системі Hyundai нового покоління під назвою Connected Car Navigation Cockpit – передова конфігурація екранів і апаратного забезпечення на основі високошвидкісного процесора і найсучаснішої обчислювальної системи.
ДвигунKONA доступна на українському ринку з гібридною силовою установкою. Бензиновий двигун 1,6 літра та електромотор, що живиться від літій-іонної батареї на 1,32 кВт/год разом виводять економію палива на новий рівень. Комбінований розхід бензину по циклу WLTP складає 4,5 літра на 100 км.
Ціни на автомобіль з автоматичною коробкою передач починаються від 1 281 400 грн і доступні в 4 комплектаціях, включаючи пакет спортивного зовнішнього та внутрішнього оздоблення N Lin

Illustration

Hyundai Kona Electric

1 590 200 грн

Illustration

Hyundai Tucson Elegance

1 156 300 грн

Illustration

Hyundai i30

683 800 грн