(067) 432 17 47

Запис на тест-драйв

Запис на сервіс

Оригінальні запасні частини

Відповідають найвищим вимогам якості. Для довгої і надійної роботи вашого автомобіля.

Hyundai вважає своїм обов’язком забезпечити вашу безпеку на дорозі. Саме тому Hyundai рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини. Оригінальні запасні частини Hyundai повністю відповідають кожному автомобілю модельного ряду Hyundai і мають високу якість, яку очікують отримати покупці. Купуючи їх у офіційного дилера Автомир Hyundai, ви уникаєте ризику придбання контрафактних деталей, оскільки вся продукція поставляється безпосередньо від виробника.

Колодки гальмівні

Є основним елементом гальмівного механізму і знижують швидкість руху.

 • 144all

  Особливості

  Гальмівні колодки є сталевими опорними пластинами з поверхнею з фрікційних матеріалів оберненою до поверхні гальмівного диску. Вони передають тиск, прикладений до педалі гальма на колеса і зупиняють або уповільнюють рух транспортного засобу.

 • Оригінал

  Оригінальні гальмівні колодки Hyundai забезпечують надійне гальмування незалежно від швидкості.
  Оригінальні гальмівні колодки Hyundai забезпечують стабільні характеристики навіть при високих робочих температурах.
  За рахунок мінімізації вібрації при терті, оригінальні гальмівні колодки Hyundai забезпечують чудові показники.
  Зменшення зносу гальмівного диску. Оригінальні гальмівні колодки Hyundai забезпечують мінімальний знос гальмівного диску і зменшують взаємодію тепла за рахунок оптимізованої форми дизайну колодок.

 • Підробка

  Неоригінальні гальмівні колодки не гарантують відповідність високим вимогам Hyundai.
  Деякі неоригінальні колодки не витримують впливу високих робочих температур, притаманних гальмівним механізмам.
  Робота неоригінальних гальмівних колодок може супроводжуватися шумом та вібраціями.
  Неоригінальні гальмівні колодки можут збільшувати знос гальмівного диску і викликати пошкодженння через перегрів.

Фільтр повітряний

Видаляє пил та інші сторонні частинки, гасить шуми, що виникають при надходженні повітря в двигун.

 • 144all

  Особливості

  Двигуну необхідна точна суміш палива і повітря для запуску. Повітря надходить у систему через повітряний фільтр. Це необхідно для видалення бруду та інших чужорідних частинок з повітря, тим самим запобігаючи їх потраплянню в систему і, як наслідок, можливому пошкодженню двигуна.

 • Оригінал

  В процесі виробництва оригінальних повітряних фільтрів Hyundai використовуються останні досягнення в технології фільтрації. Вони утримують 99% забруднюючих елементів, захищаючи двигун Вашого автомобіля.
  Оригінальні повітряні фільтри Hyundai ідеально встановлюються, попереджуючи витік повітря. Все повітря надходить в двигун через фільтр і співвідношення повітря/паливо підтримується в необхідній пропорції.
  В оригінальних повітряних фільтрах Hyundai використовуються високоякісні матеріали для забезпечення надходження повітря низкого розрядження і збереження ідеальної пропорції повітря/паливо. Це дозволяє досягнути оптимальних показників роботи двигуна і оптимізувати споживання палива.
  Оригінальні повітряні фільтри Hyundai мають високу концентрацію фільтруючих елементів для очищення повітря і подачі оптимального потока в двигун

 • Підробка

  Неоригінальні фільтри виробляються із низькоякісних матеріалів. Через це велика кількість забруднюючих елементів проникає в двигун, що викликає знос поршнів та циліндрів.
  Неоригінальні повітряні фільтри при встановленні приєднуються нещільно. Тому існує ризик того, що не повністю очищене повітря потрапляє в двигун, викликаючи завчасне зношення та нестабільну роботу.
  Матеріали низької якості, що використовуються в неоригінальних фільтрах, погіршують робочі показники двигуна і призводять до перевитрати палива.
  Низька концентрація фільтруючих елементів всередині фільтра призводить до більш швидкого забруднення. Через це доводиться частіше замінювати низькоякісні фільтри.

Фільтр масляний

Внутрішній паперовий фільтр проціджує моторне масло і, видаляючи бруд, залишає його чистим.

 • 144all

  Особливості

  Масло, циркулюючи в двигуні, забруднюється через дякий час. Масляний фільтр видалятиме домішки і забезпечуватиме плавну роботу двигуна.

 • Оригінал

  Оригінальний масляний фільтр забезпечує кращий захист вашого двигуна, забезпечуючи кращу продуктивність.
  Оригінальний масляний фільтр продовжує життя вашого двигуна та дозволяє уникати коштовних ремонтів.
  Спеціально розроблені фільтри мають підвищену фільтраційну здатність.

 • Підробка

  Під тиском в підробці найбільш ймовірно виникнення протікання.
  Площа фільтруючого паперу в оригінальному фільтрі дорівнює 1,120 см, а в підробленному фільтрі не більше 550 см, що вдвічі менше оригінального розміру.

Фільтр салону

Фільтр салону очищає повітря, який потрапляє в салон через систему обігріву, вентиляції та кондиціонування.

 • 144all

  Особливості

  Під час руху автомобіля в салон можуть потрапляти шкідливі речовини, такі як частинки бруду, кіптяви і пилу. Тому повітря ззовні надходить через фільтр. Він не тільки захищає здоров'я водія і пасажирів, а й обмежує потрапляння шкідливих речовин в систему обігріву, вентиляції та кондиціонування.

 • Оригінал

  Оригінальні паливні фільтри Hyundai проходять жорсткий контроль і відповідають високим вимогам автовиробника.
  Вони захищають паливну систему і компоненти двигуна вашого автомобіля від пошкоджень і передчасного зносу.

 • Підробка

  Підробки показують низьку ефективність, занижені показники та потребують частої заміни. Може також виявитись, що витрати на купівлю та експлуатацію будуть вищими ніж при використанні Оригінальних запасних частин.
  Сплативши дешево за неоригінальну запасну частину, Ви ризикуєте сплатити набагато більше за ремонт автомобіля, що виник з вини неоригінального паливного фільтра.

Пас ГРМ

Пас ГРМ управляє розподільними валами в двигуні Вашого автомобіля, відкриваючи й закриваючи клапани в потрібний час для безперебійної роботи мотора.

 • 144all

  Особливості

  Пас повинен бути відкалібрований, щоб рухатися в послідовності з рухом поршнів. Незалежно від типу двигуна встановленого в авто, відмова паса ГРМ призведе до раптової зупинки двигуна. Паси ГРМ присутні в двигунах з верхнім положенням розподільчих валів і важливо зберегти потрібне розташування кулачків в потрібний час для того, щоб двигун продовжував працювати.

 • Оригінал

  Гарантія практично безшумної передачі зусиль в двигуні
  Стійкість до дії вологи і мастил
  Повна відповідність потужності і навантяженню двигуна

 • Підробка

  Обмеженний в часі термін експлуатації
  Не витримують вплив високих робочих температур

Фільтр паливний

Паливний фільтр перешкоджає засміченню і, як наслідок, незадовільну роботу паливного насоса шляхом видалення домішок, таких як частинки пилу і стали.

 • 144all

  Особливості

  Паливний фільтр перешкоджає попаданню абразиву в циліндри. Якщо не проводити регулярну заміну паливного фільтра, паливопровід може засмітитися забруднюючими речовинами і викликати зменшення потоку палива, що призведе до значної втрати продуктивності двигуна.

 • Оригінал

  Оригінальні паливні фільтри Hyundai проходять жорсткий контроль і відповідають високим вимогам автовиробника.
  Вони захищають паливну систему і компоненти двигуна вашого автомобіля від пошкоджень і передчасного зносу.

 • Підробка

  Підробки показують низьку ефективність, занижені показники і вимагають частої заміни. Може також виявитися, що витрати на придбання та експлуатацію будуть вище ніж при використанні Оригінальних запасних частин.
  І заплативши низьку вартість за неоригінальну запасну частину, Ви ризикуєте заплатити набагато більше за ремонт автомобіля, який трапився з вини неоригінальних запасних частин.