(067) 432 17 47

Запис на сервіс

Технічне обслуговування

Сервісний центр «Буг Авто» пропонує комплексні послуги з технічного обслуговування автомобілів, які допомагають підтримувати оптимальну роботу всіх систем вашого автомобіля та забезпечують безпеку на дорозі. Наші кваліфіковані спеціалісти використовують сучасне обладнання та високоякісні матеріали для виконання всіх необхідних процедур.

Послуги з технічного обслуговування

● Планове ТО: Регулярне технічне обслуговування є запорукою безперебійної роботи вашого автомобіля. Ми проводимо планове ТО згідно з рекомендаціями виробника, включаючи обслуговування всіх основних систем автомобіля.
● Заміна рідини та фільтрів: Вчасна заміна рідини (масло, гальмівна рідина, охолоджувальна рідина) та фільтрів (масляний, повітряний, паливний) є критично важливою для забезпечення довговічності та надійної роботи двигуна та інших систем автомобіля.
● Перевірка всіх систем автомобіля: Наші спеціалісти перевіряють всі системи автомобіля, включаючи гальмівну, підвіску, трансмісію, систему охолодження та електроніку. Ми виявляємо та усуваємо деякі проблеми на ранніх стадіонах, які дозволяють запобігти серйозним несправностям у майбутньому.

Illustration