(067) 432 17 47

Запис на тест-драйв

Запис на сервіс

Illustration

IONIQ 5Відкрийте дизайн нового Hyundai IONIQ 5

Дизайн концептуального авто в серійному виробництві.

IONIQ 5 відображає чистий та інноваційний підхід до дизайну електричного автомобіля, та несе в собі культовий силует Concept 45 на вулиці України та світу. Ласкаво просимо до концептуального дизайну у житті. Насолоджуйся.

Illustration

Новий досвід мобільності для наступного покоління – був нашою місією від початку проекту.
- SangYup Lee, старший віце-президент та керівник Глобального дизайнерського центру Hyundai

Відмінний. Культовий. Чистий.

Чіткий дизайн IONIQ 5 – це свіжий погляд на електромобілі, що відкидає складності та пропагує чіткі лінії і мінімалістичні конструкції. Унікальний мушлеподібний капот покриває весь автомобіль по ширині, мінімізуючи кількість зазорів між панелями для чіткого, високотехнологічного вигляду. Світлодіодне освітлення демонструє свої фірмові параметричні пікселі – унікальні дизайнерські елементи, схожі на дорогоцінне каміння, які будуть характерні для всіх майбутніх моделей IONIQ.

Illustration

Передня частина.

Характерною рисою переднього бампера є його V-подібна форма, що притягує погляд, а також, особливі приховані вогні, які формують світловий малюнок, котрий неможливо ні з чим сплутати. 

Illustration

Профіль.

Особлива та ідеально пропорційна бокова графіка підкреслана прихованими дверними ручками, що посилюють чистоту дизайну та аеродинамічнність.   

Illustration

Задня частина.

Ефектний дизайн заднього бамперу та дверей багажника потужно гармонує з прямокутним світловим малюнком параметричних пікселів задньої оптики. 

Heading photo

Активні повітрозабірники.

 Активні повітрозабірники, які інтегровано у передній бампер, посилюють високотехнологічний вигляд передньої частини, сприяють підвищенню енергоефективності у закритому стані та, за потреби, охолоджують деталі автомобіля у відкритому. 

Heading photo

Мушлеподібний капот

Рівний і безшовний дизайн з сильним акцентом на мінімалізмі. Перший в історії Hyundai мушлеподібний капот що охоплює всю ширину автомобіля, мінімізуючи кількість зазорів між панелями для чіткого, високотехнологічного вигляду.

Heading photo

Передній бампер

Визначною рисою переднього бампера є його V-подібна форма, а діагональні лінії – це високотехнологічна інтерпретація нашої мови дизайну “Чуттєва Спортивність” , що підкреслює максимальну енергійність та відчуття об’єму.

Heading photo

Динамічний профіль

Спортивний силует з короткими лініями капоту і гладкою лінією даху та С-подібні стійки, які мають крутий нахил, надають відчуття динамісності, що посилюється стрімкими молдингами вікон.

Heading photo

Приховані ручки дверей.

Елегантні та аеродинамічні, автоматично-висувні дверні ручки покращують високотехнологічний вигляд IONIQ 5. Сенсорні датчики автоматично висунуть приховані дверні ручки.

Heading photo

Задні ліхтарі

Зібрані з окремих прямокутних пікселей та натхненні вінтажними електронними пристроями, задні ліхтарі додають привабливого вигляду IONIQ 5.

Heading photo

Аєродинамічний спойлер.

Задній спойлер є послідовним відображенням філософії «Чуттєвої Спортивності», підкреслюючи її за допомогою аеродинаміки.

Heading photo

Ексклюзивні легкосплавні диски.          

 19-ти та 20-ти дюймові аеро-оптимізовані диски ще більше перегукуються з дизайнерською темою, підкреслюючи ексклюзивний електричний шлейф та чудово гармонуючи з витонченим профілем авто.

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!

Heading photo

Розрізаючи темряву 256-ма пікселями.

Ти бачиш і тебе бачать. Як коштовне каміння прикрашає корону, так, передню частину прикрашають особливі світлодіодні фари з 256-ма кубічними пікселями.

Heading photo

Сміливий і яскравий ззаду.

Задня частина також демонструє інноваційний LED дизайн з параметричними пікселями в унікальних прямокутних задніх ліхтарях.

Використовуючи силу сонця – Сонячна батарея.

Задня частина також демонструє інноваційний LED дизайн з параметричними пікселями в унікальних прямокутних задніх ліхтарях. 

Illustration

Кольорова палітра

Живи, їдь, працюй, відпочивай.

Усередині IONIQ 5 межі між життєвим та рухомим простором стираються. Наша нова EV платформа дала нам можливість переосмислити автомобільний інтер’єр та створити цілком новий досвід перебування у автомобілі. Простора та рівна підлога, передні сидіння, які можна повністю розкласти з великою кількістю можливих регулювань та центральна консоль, яку можна переміщувати салоном, забезпечують надзвичайний досвід.

Illustration

Вбудований дисплей. 

Елегантна модульна панель приладів має два вбудовані дисплеї: 12,25” повноформатний інформаційно-розважальний екран та 12,25” цифровий кластер для високотехнологічного зовнішнього вигляду, які присутні вже у стандартних комплектаціях. 

Illustration

Підкермове електронне перемикання передач. 

Все що тобі потрібно, у тебе під рукою. Елегантний поворотний перемикач передач розташований на рульовій колонці. Працює швидко, інтуїтивно зрозуміло і точно.

Illustration

Підкермові перемикачі. 

Насолоджуйся управлінням кінчиками пальців. Ти можеш легко відрегулювати рівень рекуперативного гальмування за допомогою перемикачів, встановлених на кермі.

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!

Heading photo

Ідеальне місце щоб подрімати і відновити сили.                                                                                       

Насолоджуйтесь преміальним комфортом на двох передніх сидінях для релаксації, що повністю розкладаються. Відкиньте спинку повністю для перепочинку натисканням лише однієї кнопки, поки автомобіль заряджається.

Heading photo

Рухома центральна консоль.                                                                                       

Налаштуй внутрішній дизайн під свої потреби. Ти можеш посунути центральну консоль назад до задніх сидінь, щоб діти могли використовувати її як стіл для перекусу або для малювання.                                                                                       

Heading photo

Електропривід задніх сидінь.                                                                                        

Тут комфортно і для задніх пасажирів. Задні сидіння можна нахиляти вручну та автоматично переміщувати вперед і назад на 135 мм.                                                                                        

Heading photo

Комфорт для задніх пасажирів.                                                                                       

Пасажири другого ряду також можуть користуватися функціями центральної консолі, такими як підставки для чашок, швидкий бездротовий зарядний пристрій для телефонів на 15Вт та порти USB.                                                                                        

Екологічний інтер’єр та кольори що натхненні природою.                                        

Сталий розвиток – це центр бачення бренду IONIQ, яке відображається в екологічно чистих матеріалах інтер’єру та в його кольорах, натхненних природою. У сидіннях, обшивці, підлозі та підлокотниках викорстовуються екологічно чисті матеріали, такі як: перероблені ПЕТ-пляшки, пластикова пряжа на рослинній основі та пряжа з натуральної вовни, екологічно оброблена шкіра з екстрактами на рослинній основі та біофарба з рослинними екстрактами.                                       

Illustration

Dark Green/Dove Grey.

Illustration

Obsidian Black

Illustration

Dark Green/Dove Grey.

Illustration

Використання перероблених ПЕТ-пляшок може надихнути людей на роздуми про те, як продукти які легко викинути, можна перетворити на щось нове. Звичайно, було б краще, якби пляшки з ПЕТ взагалі не існували. - Чанкі Парк, Старший дизайнер по кольорам та обробці в команді Hyundai CMF -

Кожен IONIQ 5 складається з:

Illustration

730 г цукрової тростини та змішаних зернових.                                                                                

Illustration

294 г вовни

Illustration

200 г лляної олії

Illustration

до 32 перероблених ПЕТ-пляшок                                                                             

Illustration

0,08 кв.м. переробленого паперу                                                                               

Image placeholder
Image placeholder

Гарантія 5 років або 100 000 км пробігу.

Як і кожен Hyundai, IONIQ 5 побудований за найвище-можливими стандартами якості. І ми підтримуємо цю якість завдяки 5-річній гарантії, щоб ви могли насолоджуватися улюбленими речами в житті, не турбуючись про свою машину.

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!