(067) 432 17 47

Запис на тест-драйв

Запис на сервіс

Illustration

і10Можливість заявити про себе разом з Hyundai і10

Вперед. Заяви про себе.

У житті маленькі речі мають велике значення. Як у випадку з i10. Завдяки оновленому, виразному дизайну та гігантському вибору найсучасніших технологій цей розумний міський автомобіль дарує вам стиль та гнучкість, необхідні для життя за вашими правилами.Міські вулиці іноді бувають переповненими. Тому, коли справа доходить до проїзду вузьких перехресть та втискування у тісні паркувальні місця, ви полюбите покращену маневровість цього розумного міського автомобіля. Маючи довжину всього 3,67 метра та ширину 1,68 метра, i10 поєднує в собі компактну зовнішність та просторий салон з достатньою кількістю місця та гнучкості, щоб відповідати багатьом життєвим ситуаціям.

Illustration

Динамічний та стильний.

Завдяки плавним лініям і м'язистим контрастам, оновлений дизайн i10 привертає увагу більш спортивною посадкою, новими колісними дисками і витонченим, оновленим LED-освітленням.

Illustration

Найсучасніший зв'язок.

Насолоджуйтесь безперебійним зв'язком з новим повністю цифровим 8-дюймовим сенсорним екраном, бездротовими Apple CarPlay™ та Android Auto™.

Illustration

Більше безпеки та душевного спокою.

Завдяки одному з найповніших пакетів технологій активної безпеки в своєму класі, що містять Hyundai Smart Sense – передові асистенти допомоги водієві від Hyundai.

Новий погляд на сміливий дизайн.

Динамічний зовнішній вигляд i10 із плавними лініями та мускулистими контрастами миттєво приверне увагу. Спереду нові світлодіодні денні ходові вогні, вбудовані в широку чорну решітку радіатора, що разом з оновленим дизайном рельєфних фар справляє дуже спортивне враження. Інтер'єр салону оснащений новим багаторівневим освітленням, новим повністю цифровим блоком керування, що разом з новітніми мультимедійними технологіями порадують своїх власників чистим і сучасним виглядом.

Illustration

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!

Насолоджуйтесь безперебійним зв'язком.

Залишайтеся на зв'язку легко завдяки 8-дюймовому екрану та функціям Apple CarPlay й Android Auto.

Image placeholder
Image placeholder

Гарантія 5 років або 100 000 км пробігу.

Як і кожен автомобіль Hyundai, новий i10 був побудований за найвищими стандартами якості. І ми несемо відповідальність за цю якість, надаючи гарантію 5 років або 100 000 км пробігу, аби ви мали змогу зосередитися на дійсно важливих моментах життя, а не переживати за свій автомобіль. Тож, насолоджуйтеся додатковим спокоєм із нашими умовами гарантійного обслуговування.

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!