(067) 432 17 47

Запис на сервіс

Illustration

VENUEАбсолютно новий кросовер Hyundai.

Розумні переваги та оригінальні рішення.

Оригінальні особливості роблять новий Venue неймовірним розумним автомобілем, що цілком відповідає динамічному ритму міського життя.

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!

Ідеально підходить для суєти міського життя.

Прийшов час створити свій власний ритм. Дні в місті наповнені ритмом. Тільки автомобіль, який йде попереду хвилі, може повністю розкрити твій потенціал. Розкрий себе в кожній ноті міських ритмів. Venue створить нові враження і пожвавить твоє життя у місті. Представляємо перший в історії Venue - міський позашляховик з яскравою індивідуальністю і стилем.

Illustration

Розфарбуй місто у свої кольори.

Спокійні зустрічі з друзями вдень, або захоплюючі знайомства з новими людьми ввечері - з новим Venue кожен аспект повсякденного життя стане більш насиченим. Проводь більше часу з Venue.

Illustration

Ти - особливий, і ти це знаєш.

Вражаючи своєю унікальністю в динамічному і сповненому азарту місті, ти завжди заслуговуєш поваги. Контрастне забарвлення Venue привертає увагу і створює образ, що точно запам'ятаєть усім.

Illustration

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!

Будь гордий і впевнений в собі.

Зухвала каскадна решітка радіатора Venue надає автомобілю традиційний вигляд позашляховика. Впізнавані елементи дизайну кросовера розставляють акценти, що майстерно балансують між стилем і спортом.

Illustration

Заповни час радістю.

Venue забезпечує м'яку комфортну їзду, спортивну керованість та чудову економію палива. Крім того, незалежно від дорожньої ситуації, вдосконалений селектор вибору режиму водіння та покриття забезпечує Venue підтримку оптимальних показників водіння та дозволяє розслабитись під час їзди містом.

Illustration

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!

Heading photo

Селектор вибору режиму водіння та покриття

Удосконалена система управління характеристиками руху, яка реалізована через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс шляхом відображення зміни вибраного режиму на екрані приладової панелі.
Три режими водіння та три різні покриття можна вибрати за допомогою одного поворотного перемикача.Режим водіння SPORT, ECO, NORMALРежим покриття SNOW (СНІГ), MUD (БРУД), SAND (ПІСОК)

Illustration

Трансмісія

Illustration

Автоматична КПП

Illustration

Ручна КПП

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!