(067) 432 17 47

Запис на сервіс

Illustration

Абсолютно новий PALISADE. 

Сміливий новий вигляд.

Виразний преміальний вигляд нового PALISADE відразу приверне увагу, куди б ви не приїхали. Унікальний силует автомобіля надихає на впевнене водіння, і ваша впевненість отримає значне підкріплення, адже вдосконалені функції безпеки захищають вас і ваших близьких від неприємностей. Просторий салон PALISADE, зручні сидіння та розширені мультмедійні функції роблять його ідеальним сімейним автомобілем для відпочинку.

Illustration

Преміальна зовнішність.

Флагманський позашляховик Hyundai PALISADE демонструє всі риси лідера. Автомобіль поєднує мускулистість кузова з витонченою елегантністю, як наслідок ви отримуєте візуальну потужну присутність із преміальними якостями, які привертають увагу. Куди б ви не прямували, PALISADE доставить вас туди зі стилем.

Illustration

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!

Технології нового рівня.

PALISADE завжди готовий до будь-якої подорожі. Потужні двигуни, якими оснащується модель, забезпечують тиху та швидку роботу, що дозволяє отримати насолоду від водіння. Кермування не викликатиме жодних тривог, адже PALISADE оснащений передовими системами безпеки, які захистять вас від несподіванок.

Illustration

Родинні цінності.

Час проведений з сім’єю – безцінний. PALISADE допоможе вам максимально ефективно використати його завдяки просторому салону, що задовольнить потреби, як великих, так і малих сімей. Додаткової універсальності надає функціональність кожного елементу салону: гнучка конфігурація сидінь і велика кількість місць для зберігання. Незалежно від того кого більше дорослих, дітей чи багажу сімейний PALISADE виконає поставлене завдання ефективно та зі зручностями.

Illustration

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!