(067) 432 17 47

Запис на сервіс

Illustration

PALISADE.Відкрийте особливості 

Продуктивність.

Натиснувши на педаль акселератора, можете бути певними, що PALISADE забезпечить всю необхідну вам потужність. Бензинові та дизельні двигуни PALISADE працюють в унісон з модернізованою 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, що містить у собі нові технології зменшення тертя для більш плавного та тихого перемикання передач та кращої економії палива. Система повного приводу HTRAC – оснащена контролером руху по бездоріжжю, який покращить прохідність вашого авто на різних покриттях.

Illustration

Селектор вибору покриттяMulti Terrain Control

Illustration

Перемикання між режимами Drive і Terrain відбувається простим натисканням. Поверніть селектор, щоб вибрати режим, який підходить вам найбільше: COMFORT для щоденної їзди, ECO для оптимальної економії палива, SPORT для швидшого прискорення чи SMART, який, завдяки інтелектуальному алгоритму навчання, автоматично регулює інтервали перемикання передач, які базуються на патернах водія.

Illustration


Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!

Уся потужність, яка вам потрібна.

У Palisade можна вибрати силовий агрегат, що оснащений 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач з електронним перемиканням кнопкового типу. Високоефективні та екологічні двигуни забезпечують найкращу у своєму класі потужність і відповідають місцевим нормам викидів.

Illustration

8-ступенева автоматична коробка передач з електронним перемиканням кнопкового типу

Illustration

Система повного приводу

Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!

Двигун

Heading photo

Бензиновий двигун 3.5 Lambda II MPi

Максимальна потужність 277 к.с. при 6 300 об./хв. та максимальний крутний момент 336 Н.м. при 5 000 об./хв.

Heading photo

Дизельний двигун 2.2 TCi

Максимальна потужність 200 к.с. при 3 800 об./хв. та максимальний крутний момент 45 кг/м при 1 750~2 750 об./хв.

Піклується про вашу безпеку.

Нові ультрасучасні функції безпеки Hyundai SmartSense та вдосконалені системи допомоги водієві, такі як асистент руху по шосе й асистент запобігання зіткненню при русі заднім ходом, роблять новий Santa Fe конкурентом автомобілів преміум-класу. Більше того, модель має новітню розробку – асистент дистанційного паркування, що здатна самостійно припаркувати автомобіль.

Heading photo

Асистент утримання автомобіля в полосі руху (LFA).

Використовує передню камеру для контролю ліній розмітки. Попереджає у разі ненавмисного виїзду зі смуги і може відкоригувати поворот керма, щоб повернути автомобіль у смугу руху.

Heading photo

Асистент запобігання зіткненню спереду (FCA).

Скануючи дорогу попереду за допомогою радара та камери, система FCA автоматично гальмує, коли виявляє раптове гальмування автомобілем попереду або наявність пішоходів чи велосипедистів.

Heading photo

Асистент запобігання зіткненню в «сліпих» зонах (BCA).

Радарні сенсори в задньому бампері попереджають водія про наявність автомобіля в “сліпій” зоні.

Heading photo

Асистент запобігання перехресному зіткненню при русі задніх ходом (RCCA).

Радарні сенсори в задньому бампері відстежують поперечний рух іншого транспортного засобу з правого чи лівого боку під час руху заднім ходом і, якщо треба, вмикають попередження (RCCW) або застосовують екстрене гальмування, щоб уникнути зіткнення (RCCA).

Heading photo

Head-Up дисплей (HUD)

Для того щоб зменшити відволікання під час водіння та допомогти водієві зосередитися лише на дорозі попереду, на Head-Up дисплеї розміщеному на вітровому склі, відображається швидкість, поточний режим водіння, навігаційні інструкції та інші важливі дані.

Heading photo

Асистент безпечного виходу з автомобіля, SEA

Подбайте про безпеку сім’ї завдяки асистенту безпечного виходу з автомобіля. Palisade стежить за наближенням іншого транспортного засобу ззаду та не відмикає дитячий замок, запобігаючи виходу пасажирів. Коли автомобіль проїде, двері можна розблокувати одним натисканням кнопки та безпечно вийти.

Heading photo

Система з 6 подушок безпеки

У Palisade встановлено 6 подушок безпеки. Водійське та переднє пасажирське сидіння обладнані парою фронтальних подушок безпеки та парою бокових подушок безпеки для захисту грудної клітини й тазу, водночас шторки безпеки, розміщені праворуч і ліворуч, гарантують захист голови для всіх пасажирів салону.

Heading photo

Система відеомоніторингу “сліпих” зон (BVM)

Під час включення сигналу повороту в центрі приладової панелі з’являється відеозображення з камер, що вбудовані в бокові дзеркала. Palisade гарантує ще більше безпеку, надаючи чіткий і широкий огляд “сліпих” зон.

Heading photo

Електропривід дверей багажного відділення

Якщо водій стоїть позаду машини впродовж 3 секунд зі смарт-ключем у кишені, то двері відчиняться автоматично, не потрібно виконувати жодних додаткових дій і можна буде легко й безперешкодно дістати чи розмістити багаж. Водій може встановити максимальну висоту підняття дверей багажного відділення, виставивши двері на бажану висоту та натиснувши й утримуючи кнопку “Close” протягом декількох секунд.

Heading photo

Трьохзонний клімат-контроль

Palisade обладнаний трьохзонним клімат-контролем для передніх пасажирів, незалежною системою охолодження та підігріву пасажирів другого ряду, та вентиляційними дефлекторами в стелі, разом з дефлекторами в підлозі, що допомагають забезпечити комфорт у всьому салоні.

Heading photo

Система “режим сну” (SMS)

Якщо пасажири на задньому сидінні заснули, водій може вимкнути задні динаміки та слухати музику з передніх динаміків, нікого не турбуючи під час відпочинку.

Heading photo

Система бездротової зарядки


Heading photo

Пам’ять водійського сидіння і дзеркал заднього виду


Heading photo

Підігрів задніх сидінь


Heading photo

Регулювання сидіння водія


Бажаєш випробувати?

Давай на тест-драйв!